Aktualności

Konkurs z zakresu BHP

Centrum Kształcenia Zawodowego w Opolu, wspólnie z Okręgową Inspekcją Pracy w Opolu oraz Opolską Izbą Gospodarczą, już po raz dziesiąty organizuje regionalny konkursu „Wiedzy i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa pracy oraz prawa pracy w ujęciu praktycznym.

W związku z powyższym rozpoczęliśmy cykl szkoleń, skierowanych do uczniów odbywających w CKZ w Opolu zajęcia praktyczne, w zawodach mechanicznych, elektrycznych i budowlanych, którzy zgłosili chęć uczestnictwa w konkursie.

W dniu 14.04.2023 r. zorganizowana zostanie prezentacja tematyki bezpieczeństwa pracy oraz prawa pracy, przeprowadzona przez inspektorów Okręgowej Inspekcji Pracy w Opolu. Szkolenie przybliży uczestnikom konkursu zagadnienia związane z podejmowaniem pierwszej pracy zawodowej oraz wykonywaniem jej w sposób bezpieczny, nie stwarzający zagrożeń dla zdrowia czy życia osób uczestniczących w procesach pracy.

Grudniowe opłaty za Bursę

Przypominamy, że w okresie ferii świątecznych tj. 23-31.12.2023 Bursa nie będzie funkcjonować. Przyjazd do Bursy będzie możliwy 1 stycznia 2024 r. od godz. 18:00. W

Czytaj dalej »
Skip to content