Aktualności

Konkurs z zakresu BHP

Centrum Kształcenia Zawodowego w Opolu, wspólnie z Okręgową Inspekcją Pracy w Opolu, już po raz jedenasty organizuje regionalny konkursu „Wiedzy i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa pracy oraz prawa pracy w ujęciu praktycznym. Konkurs został objęty honorowym patronatem Opolskiego Kuratora Oświaty.

W związku z powyższym rozpoczęliśmy organizację cyklu szkoleń, skierowanych do uczniów odbywających w CKZ w Opolu zajęcia praktyczne, w zawodach mechanicznych, elektrycznych i budowlanych, którzy zgłosili chęć uczestnictwa w konkursie.

W dniu 16.05.2024 r. zorganizowana zostanie prezentacja tematyki bezpieczeństwa pracy oraz prawa pracy, przeprowadzona przez inspektorów Okręgowej Inspekcji Pracy w Opolu. Szkolenie przybliży uczestnikom konkursu zagadnienia związane z podejmowaniem pierwszej pracy zawodowej oraz wykonywaniem jej w sposób bezpieczny, nie stwarzający zagrożeń dla zdrowia czy życia osób uczestniczących w procesach pracy.

Rekrutacja do Bursy

Informujemy, że bursa w roku szkolnym 2024/2025 będzie dysponowała 12 wolnymi miejscami. Jednocześnie przypominamy, że wnioski o przyjęcie do bursy wraz z wymaganymi dokumentami można

Czytaj dalej »
Skip to content