Aktualności

Młody Opolski Innowator

Centrum Kształcenia Zawodowego w Opolu, zaprasza do współpracy w zakresie realizacji projektu edukacyjnego pn. „Młody Opolski Innowator”, skierowanego do uczniów V i VI klas szkół podstawowych.

Celem projektu jest rozwój i promocja umiejętności technicznych i konstruktorskich uczniów, a także  kształtowanie kreatywnego myślenia, umiejętności pracy zespołowej, pomysłowości oraz twórczego rozwiązywania problemów.

Zapraszamy nauczycieli  szkół zainteresowanych udziałem w projekcie na spotkanie organizacyjno – warsztatowe, którego celem będzie wspólne wypracowanie  zasad realizacji Projektu, w szczególności w zakresie: dostosowania wymagań/zadań do możliwości uczniów szkoły podstawowej, uzgodnienia wykazu materiałów, które powinien zawierać pakiet podstawowy, przedstawienie bazy technicznej CKZ, która może być wykorzystana podczas realizacji projektów oraz omówienie zasad realizacji zajęć w pracowniach CKZ.

Spotkanie odbędzie się dnia 01.12.2021 r. o godz. 13.00 w Centrum Kształcenia Zawodowego w Opolu, ul. Torowa 7, sala 100. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału w spotkaniu.

Konkurs z zakresu BHP

Centrum Kształcenia Zawodowego w Opolu, wspólnie z Okręgową Inspekcją Pracy w Opolu oraz Opolską Izbą Gospodarczą, już po raz dziesiąty organizuje regionalny konkursu „Wiedzy i

Czytaj dalej »

Solidarni z Ukrainą

W dniu 17 lutego br. odbyła się w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora Gala „Solidarni z Ukrainą” , podczas której Prezydent Opola podziękował osobom, instytucjom

Czytaj dalej »
Skip to content