Aktualności

Młody Opolski Innowator

Centrum Kształcenia Zawodowego w Opolu, zaprasza do współpracy w zakresie realizacji projektu edukacyjnego pn. „Młody Opolski Innowator”, skierowanego do uczniów V i VI klas szkół podstawowych.

Celem projektu jest rozwój i promocja umiejętności technicznych i konstruktorskich uczniów, a także  kształtowanie kreatywnego myślenia, umiejętności pracy zespołowej, pomysłowości oraz twórczego rozwiązywania problemów.

Zapraszamy nauczycieli  szkół zainteresowanych udziałem w projekcie na spotkanie organizacyjno – warsztatowe, którego celem będzie wspólne wypracowanie  zasad realizacji Projektu, w szczególności w zakresie: dostosowania wymagań/zadań do możliwości uczniów szkoły podstawowej, uzgodnienia wykazu materiałów, które powinien zawierać pakiet podstawowy, przedstawienie bazy technicznej CKZ, która może być wykorzystana podczas realizacji projektów oraz omówienie zasad realizacji zajęć w pracowniach CKZ.

Spotkanie odbędzie się dnia 01.12.2021 r. o godz. 13.00 w Centrum Kształcenia Zawodowego w Opolu, ul. Torowa 7, sala 100. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału w spotkaniu.

Rekrutacja do Bursy

Informujemy, że bursa w roku szkolnym 2024/2025 będzie dysponowała 12 wolnymi miejscami. Jednocześnie przypominamy, że wnioski o przyjęcie do bursy wraz z wymaganymi dokumentami można

Czytaj dalej »
Skip to content