Aktualności

Świąteczne projektowanie 3D

Uczniowie klasy 2AT Zespołu Szkół Elektrycznych odbywają zajęcia praktyczne w Centrum Kształcenia Zawodowego. W ramach zajęć zdalnych z przedmiotu Technologie i Konstrukcje Mechaniczne zapoznają się m.in. z projektowaniem w systemach CAD.

Uczniowie poznali obsługę programu Solid Edge i sprawnie radzą sobie z projektowaniem 3D.

Na ostatnich zajęciach mogli wykazać się inwencją i stworzyć własne trójwymiarowe modele elementów świątecznych. Jak widać, podeszli do zadania bardzo kreatywnie. Poniżej wybrane modele przesłane przez uczniów.

Autorzy prac: Michał Zając, Łukasz Muszyński, Paweł Eichorn, Filip Marchwiński, Szymon Sacała, Paweł Głowacki, Hubert Hebda, Marcel Ciasto, Michał Apostel, Tymoteusz Barzda, Łukasz Kozan.

Zebrania z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów realizujących zajęcia praktyczne w CKZ na spotkania w następującym układzie: 26.10.2021 r. godz. 17:00 – rodzice uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych w

Czytaj dalej »

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej chciałabym wszystkim Pracownikom złożyć serdeczne podziękowania za Wasz trud. Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi życzę wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości z

Czytaj dalej »
Skip to content